U15 EKC Budapešť – Den Mistrů

Čtvrtý den se odehrával v duchu beach korfbalu. Začalo se jako obvykle brzkou snídaní na hotelu a rychlým přesunem na místo konání turnaje, kde byli všichni pečlivě otestováni. Po vyřízení všech formalit se mohli naši talenti vrhnout do zápasu.

Čtvrtý den U15 EKC 2021 v Budapešti

První zápas týmu „A“ byl proti Polsku. Tak trochu nešťastně jsme po prvním poločase prohrávali 1:2, ale po taktické řeči od hlavního trenéra se skóre nakonec otočilo v náš prospěch 5:9. První zápas našich „Rising Stars“ byl proti Portugalsku, který s přehledem vyhráli 9:3. Po zápasech ve skupině bylo opět jasné, že oba naše týmy postupují do finále a opět se utkají proti námi již známému soupeři, a to Maďarsku. Po hodinové pauze na oběd, hrál tým „RS“ zápas o titul, do kterého naši svěřenci vstoupili dost nešťastně, když prohrávali v poločase 0:2, ale nakonec zvítězili v poměru 3:2. Po finálním hvizdu vypukla obrovská euforie.

Hned poté se uskutečnil druhý finálový zápas a to týmu „A“. Bohužel hned na začátku zápasu nám zranili tahouna týmu Lukáše Holíka, což jen semklo tým a po vydřeném zápase zvítězili 2:1. Jakmile zazněla píšťalka signalizující konec celý tým zažil pocit, který se v životě nezapomíná (viz video).

Po hodinové ceremonii jsme obdrželi medaile a vydali jsme se na ubytování. Po cestě se s námi spojil předseda ČKS Daniel Valeš, který nám pogratuloval a vyjádřil svoji radost z našeho úspěchu. Po večeři na ubytování, se celý tým vydal do centra města Budapešti, kde měli reprezentanti chvíli času pro sebe.

Zítra nás čeká výlet na lodi a cesta domů, takže nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a Instagramu, ať nepřijdete ani o tohle.