The World Games Birmingham 2022 – 4.den a čím se hráči baví

Prakticky teď celý denní režim týmu nabral celkem monotonní rytmus. Snídaně – trénink – oběd – příprava na zápas – zápas – večeře… ale zkusíme vypíchnout drobnosti, které se z tohoto režimu vymykají. Takže čím se hráči baví ve chvilkách volna.

Bohužel už nezbývá moc času na fandění a sledování jiných sportů. Ale dnes jsme si našli po dopoledním tréninku kratičckou chviličku na posezení v místní kavárně, kde k našemu překvapení dělají různé dobré kávy evropského stylu, takže jsme si konečně spravili chuť po té „americké překapávané kávové tekutině“. Část výpravy využila volné chvíle i k návštěvě fun-shopu.

Oblíbenou zábavou mužské části týmu je karetní hra Alík. Zúčastnění mají většinou 4 životy a po čtyřech prohrách se jeden z nich stává obětí nějaké „významné“ sázky. Jako příklady „výher“ jsou například hra na dvoření jedné z děvčat v týmu, nebo povinné foto s nějakou zahraniční účastnicí Sportovních her. Sázky jsou ale i na speciální oblečení, ve kterém se musí hráč promenádovat po jídelně během oběda či večeře.

Další zábavou je stříhání kámen-nůžky-papír, kdy proherce musí uklidit celý stůl po svých spoluhráčích po snídani, obědu či večeři. Určitě jste postřehli v jednou instastory se objevil jako číšník i trenér týmu Ivo Kracík.