Společné soustředění U15 a U17

U17: Začala nám příprava! V Kostelci na Hané začala příprava reprezentace do 17 let, kam se sjelo 24 perspektivních hráčů z celé republiky. Dnešní úvodní trénink byl spíš seznamovaci, ale zítra ráno začínáme na plný pecky.

U15: Se začátkem sezóny tu máme i začátek preprezenzačních soustředění. Hlásíme se opět z Kostelce na Hané kde společně dva reprezentační výběry U15 a U17 absolvují první soustředění. Přijelo přes 40 hráčů a hráček nejmladšího reprezentačního věku, mezi kterými je i pár loňských medailistů ze Slovenské Kremnice. První trénink je za námi, kde se hráči seznámili s prostředím díky rychlému turnaji ve stylu korfbal4. Těšíme se na vás opět zítra, tak nás nezapomeňte sledovat na Facebooku a Instagramu.