Mistrovství světa U19 Gent #1

O víkendu na přelomu března a dubna (31.3. -2.4. 2023) se sjeli v kutnohorské hale Klimeška reprezentanti do 19 let, aby naposledy zabojovali o nominaci na Mistrovství světa v Belgickém Gentu, na které tým odjíždí už ve středu 5.4. večer.

Reprezentanti kategorie U19 se ve středu před 23. hodinou sjeli na pražském autobusovém nádraží, aby vyrazily na dlouhou cestu směr Gent – Belgie. Sjeli se v počtu 14 hráčů, kdy nemocného Reného Křupala zastoupil náhradník Filip Šupík. Náhradníka za také nemocného asistenta trenéra Petra Galíčka však najít nelze, takže z realizačního týmu odcestovali jen hlavní trenér David Konečný a jeho asistentka Sára Sahatciu, doprovázeni lékařem týmu Jakubem Novotným.

Lvíčata úspěšně zvládla všech 11 zastávek autobusu a po šestnácti hodinách vystoupila v Gentu. Po příjezdu následoval odpočinek, večerní procházka na znovu rozhýbání dolních končetin zakončená večeří.

Po večeři brzy do postele, protože už zítra v 9:30 čeká lvíčata první zápas turnaje proti Hongkongu. Další a poslední zápas skupiny sehrají s výběrem Taiwanu v 15:30. Tak držte palce a fanděte!