Mistrovství Evropy U15 – den první pohledem účastníků

Ve středu jsme se všichni sešli v 9:00 v Prostějově, odkud jsme vyjeli na Slovensko. Na cestě kluci splnili trest za minulé soustředění, kdy si neuklidili třídu, a tak koupili holkám nanuky. Na cestě jsme měli jednu zastávku, po které následovala komplikace na trati, v podobě moc malého tunelu na poměry našeho autobusu. Udělali jsme si druhou zastávku a pak dorazili do Skalky pri Kremnici.

Následovalo ubytování a trénink. Cílem tréninku bylo vypotit a vyplavit únavu z cesty a seznámení s terénem, kde se bude v pátek hrát turnaj. Po tréninku jsme měli první společnou večeři a v 20:00 nás čekal program pro všechny týmy. Každý z týmu připravil představení své země. Poté následovaly různé hry jako například židličkovaná, kterou vyhrála naše Klárka Vajdečková.

Den jsme zakončili společným briefingem, kde hráči dostali důležité informace pro průběh turnaje a jako třešnička na dortu bylo sledování seniorské reprezentace na Světových hrách. Přejeme hodně štěstí naším reprezentantům v Americe a sledujte i nás protože v pátek to vypukne!