I po druhém zápase Czech Korfbal Open U17 2022 drží česká juniorská reprezentace neporazitelnost

Ve druhém zápase turnaje se česká juniorská korfbalová reprezentace U17 představila proti reprezentačnímu výběru Maďarska. Český výběr opět vstoupil do zápasu výborně, když první čtvrtinu ovládl nevídaným způsobem vysoko 8:0 a v poločasové přestávce vedl poměrem 14:1. Trenérský tým ve složení Filip, Dvořáková , Zábojová využil výrazného vedení k mnohým změnám v sestavě a příležitost tak dostalo všech šestnáct hráčů sestavy a hned třináct z nich si připsalo do střeleckých statistik turnaje minimálně jeden úspěšný zásah. I druhý poločas udrželi čeští reprezentanti stejnou úspěšnost a přidali opět 14 košů.

Nejlepšími střelci utkání byli Lukáš Holík s pěti koši a Eliška Křížková, která nastřílela čtyři koše. Česká reprezentace má tak po dvou odehraných zápasech jako jediná plný počet bodů a v nedělním dopoledním zápase proti Slovensku bude usilovat o postup do finále turnaje, jež je na programu dnes od 14:45 v ostravské hale VŠB – TU.

Česká republika U17 – Maďarsko U17                   28:2       (poločas 14:1)

Koše:  Holík 5, Křížková 4, Němeček 3, Vojnová 3, Benešová 2, Pavlíčková 2, Vedral 2, Hák 2, Křupal 1, Kopišová 1, Rutar 1, Mazour 1, Buriánková 1