Mistrovství Evropy U15 – den druhý pohledem účastníků

Čtvrteční den jsme začali vydatnou snídani v podobě švédského stolu. Dopoledne následoval společný trénink s ostatními týmy, na kterém jsme byli rozděleni do 3 skupin, každá skupina si zatrénovala s trenéry cizích týmů z Nizozemí, Polska a České republiky. Poté následoval oběd, který nám osladil náladu, protože byly výborné palačinky. Odpoledne jsme začali odpočinkem a každý měl své osobní volno. Před večeří jsme se šli společně projít na blízkou vyhlídku a prošli se po okolí. Večer nám naplnila žaludky večeře. Příjemným zpestřením večera byl videohovor s předsedou českého korfbaloveho svazu, který nás před turnajem podpořil. Večer nás čekal relax před důležitým dnem. Děkujeme, že nás podporujete na dálku a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, Ahoj!