#4 ME U21 v Kolíně a volný den ve znamení sponzorů turnaje

4. den ME U21 v Kolíně měl náš tým volný z pohledu herního, ale plnil „povinnosti“ s ohledem na sponzory turnaje. Dopoledne celý tým navštívil místní OC Futurum, kde hned při vstupu potkal rodiče, fanoušky, Tomáše Toufara. Hned došlo na společné focení a debata o plánovaném velkém fandění v sobotu při zápase s Německem. Dále hráči využili různé slevové kupony v místních obchodech obchodního centra. Oběd byl společný v místním fastfoodovém řetězci s bagetami. A kluci po obědě poděkovali děvčatům v podobě květiny.

Odpoledne proběhla společná exkurze místního chrámu svatého Bartoloměje. Vše bylo zakončené výšlapem na místní zvonici a krásným pohledem na celý Kolín z výšky 60 metrů. Po této exkurzi český tým navštívil kino. Po téměř tříhodinové projekci už zbyl čas jen na večeři a rychlé spaní tak, aby byli všichni fit pro rozhodující zápas o medaile s Německem ve 14:00.

Přijděte fandit! Český tým má blízko k medailím, které český korfbal v této věkové kategorii naposledy získal v Olomouci 2016.